Profil firmy

Firma PLYSPO vznikla bez jakýchkoliv dotací na konci roku 1990. Zabýváme se převážně z 99% službami pro obyvatelstvo širokého okolí a to v činnosti montáže ústředního vytápění, plynofikace, výměny starých plynových spotřebičů za nové, opravy plynových spotřebičů tzn. sporáky, kotle průtokové ohřívače, topidla atd., starší typy spotřebičů, plynové kotle Destila, Gasex, Mora, topidla Gamat (nazývané též Vafky).

V naší prodejně se nezabýváme pouze technikou ústředního vytápění , můžete si zde zakoupit některé náhradní díly, např. knoflíky ke sporákům, hořáky, zapalovače, příslušeství na PB, ...

Při plynofikaci zajišťujeme vypracování projektové dokumentace, její vlastní montáž vč. dodávky materiálu a spotřebičů s příslušnou homologací a prohlášením o shodě, revizní zprávu, uvedení zařízení do provozu a stálý servis na spotřebiče včetně příslušné pokojové nebo ekvitermní regulace k plynovým kotlům.

S bohatými 50 letými zkušenostmi v tomto oboru vám dodáme spolehlivé zařízení do vašich domácnosti, na které se můžete spolehnout. Naše firma pokrývá okres Třebíč a jeho široké okolí.

Pro vytápění, a při růstu cen energií, využíváme dlouhodobých zkušeností s kondenzačními kotli značky JUNKERS . V našem okolí jich už delší dobu funguje několik desítek pod našim servisem.Tyto kotle jsou jednou z možností, jak ušetřit na plynu. Rozdíl v úsporách plynu dosahuje až 30%. Plynové kondenzační kotle Junkers jsou stále špičkou na trhu. 

 

firma

logo

 

 telefon ikona

NAHLÁŠENÍ OPRAVY
 prosím volejte 

v době
 8:00 - 12:00 / 13:00 - 16:00

na telefonní čísla:

+420 568 822 282

nebo

+420 602 553 989

 

 

google2  facebook-icon